Broneeri joogatund

Joogatunnid Hektor Konteinerhotellis, Telliskivi 62, Tallinnas

NB! Suvel grupitunde ei toimu. Iganädalased joogatunnid jätkuvad septembris.
Soovid broneerida eratunni? Võta ühendust: liisianne.kruusmagi@gmail.com

Energiat tõstev joogatund

Esmaspäeviti kell 12.00-13.00

Joogatund, mille eesmärk on soojendada keha läbi liikumise/ hingamise ning lisaks anda klaarsus algavale nädalale. Fookuses terve keha heaolu, millega kaasneb ka kerge lihastöö. 
Sobib neile, kes on joogaga varasemalt tutvust teinud ning neile kellele on oluline leida oma hetk oma päevas, et olla terve ja iseendaga heas kontaktis. 

Yin Yang jooga + hingamistöö

Neljapäeviti kell 17.15 – 18.45

Joogatund, mille eesmärk on tasakaalustada kahte poolt – meie võimet olla liikumises ja otsustes ning oskus jääda hetkesse. See tund on ideaalne siis, kui soovid keskenduda iseendale ning olla teadlik kahest duaalsusest meie endi sees – tuua see kokku üheks praktikaks ja viisiks lihtsalt olla. 
Tund lõpeb rahustava hingamistööga.

Vaata ka teisi Cinnamon Yoga tooteid

Liisianne vaatab otsa ja naeratab mentorprogrammid

Tervise mentorlus

Tervise mentorlus on võimalus neile, kellel puudub aeg oma elu pausile panna, et näha milline on harjumuste sügavus ja mõju elule.

liisianne-lootoseasendis jooga eratund

Jooga eratund

Oled ehk tundnud, et rühmatund stuudios ei ole päris see, mida naudid? Lisaks toimuvad nad sageli aegadel, mis Sinu päeva graafikusse ei sobi?

liisianne-spagaadis-käed-koos

Individuaalne joogakava

Joogakava, mis sobib selle praktiseerijale. Soovid parandada oma füüsilist vormi? Magada paremat ööund? Taastud rasedusest? Soovid tugevdada lihaseid või muutuda painduvamaks?

Scroll to Top